Trendy paznokciowe jesień/zima 2019

Przed nami najlepszy okres jeżeli chodzi o kolory na paznokciach, jesień i zima zawsze przenoszą niesamowite kolekcje, pełne nasyconych głębokich kolorów. Sama nie mogę się doczekać premiery kolekcji Indigo, która swoją drogą jest już tuż, tuż. Kolekcje będzie można zakupić podczas targów i

Osoby zainteresowany obejrzeniem jej w pierwszej kolejności na żywo muszą szukać informacji o pokazach które odbywają się w kilku większych miastach w Polsce. 

Żeby zapisać się na pokaz musimy udać się na stronę Indigo, tam znaleźć zakładkę dotyczącą pokazu i czekać bo to już niedługo. Na razie została zamieszczona jedna grafika cała reszta owiana jest jeszcze tajemnicą.A teraz do trendów, trochę się zmienia ale w kierunku który jest bardzo klasyczny więc może się wydawać że nadchodzący sezon to będzie nuda. Klasyka w ubiorze, klasyka w makijażu i manicure, taki będzie ten sezon jesień-zima.

Średnia długość i owalne kształty, naturalny look jest w modzie. Wygodne owalne paznokcie świetnie sprawdzą się we wszystkich sytuacjach plus nie ujmują nam kobiecości.Kolory

Kremowe i nude, to kolory które będą tworzyć jeden z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych trendów manicure na jesień 2019.Ciemna czerwień jeśli chcesz nosić klasyczny kolor paznokci, który będzie również czymś odmiennym od tych codziennych neutralnych kolorów, trendy lakierów do paznokci na jesień 2019 r. Sugerują objęcie wszystkich różnych faktur i odcieni czerwonego mani!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger